RU

У Харкові отруїлися курсанти ВПС

09.11.2010, 09:28
У Харкові отруїлися курсанти ВПС - Фото
a9ad7558e926f0fc2b892596bfeeeef4.jpg

У Харкові отруїлися курсанти ВПС
Серед курсантів Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба 7 листопада виник спалах гострої кишкової інфекції.

Як повідомляє прес-служба Міноборони, протягом дня в інфекційне відділення Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, який розташований у Харкові, було шпиталізовано 10 курсантів Харківського університету Повітряних Сил і одного курсанта Юридичної академії. Всім хворим було встановлено діагноз: гострий гастроентероколіт легкого протікання.

"Для нерозповсюдження хвороби серед інших курсантів військові медики були ізолювали у медичному пункті університету 29 курсантів, які контактували з хворими", - вказано у повідомленні.

У відомстві також повідомили, що епідеміологічне розслідування причин і умов виникнення інфекційного вогнища, а також комплекс кваліфікованих протиепідемічних заходів проводять фахівці 108-го регіонального санітарно-епідеміологічного загону і лікарі інфекційного відділення Військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

Військовими медиками встановлено медичне спостереження за всім особовим складом Харківського університету Повітряних Сил.

Причини виникнення спалаху будуть з'ясовані після результатів лабораторних досліджень.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини