RU

У Харкові масово отруїлися курсанти

12.09.2011, 12:12

У Харкові масово отруїлися курсанти

У Харківському університеті Повітряних сил зафіксовано масове отруєння курсантів.

Як повідомляє прес-служба МНС України, 8 вересня до лазарету університету звернулися 29 курсантів першого курсу з ознаками харчового отруєння.

9 вересня під медичним контролем з діагнозом "харчова токсикоінфекція" знаходилися 30 курсантів: у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону в Харкові - 12 курсантів, в ізоляторі госпіталю університету - 18 курсантів, що не мають клінічних виявів захворювання.

Фахівці регіонального санітарно-епідеміологічного загону Департаменту охорони здоров'я Міністерства оборони і Військово-медичного клінічного центру Північного регіону проводять розслідування причин і умов виникнення спалаху захворювання.

У вогнищі інфекційного захворювання встановлено медичне спостереження за особистим складом університету, посилено медичний контроль за умовами живлення і водопостачання особистого складу, проводяться дезинфекційні заходи на об'єктах учбового закладу. Курсантам заборонено вживати сиру воду.

Відібрано проби води і харчових продуктів для лабораторних досліджень, а також проведено бактеріологічне обстеження особистого складу університету і працівників сфери харчування.

Надзвичайні події: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини