У ГУР повідомили про тиск бойовиками на керівників підприємств

04.01.2019, 14:19
У ГУР повідомили про тиск бойовиками на керівників підприємств - Фото
Фото: скріншот відео

За даними української розвідки, терористи вимагають надавати їм фінансову та матеріально-технічну допомогу за рахунок підприємств

Російське окупаційне командування намагається посилити вплив на керівників промислових підприємств Донецької і Луганської областей шляхом їх призову на так звані збори резервістів у тимчасово окупованому Донбасі. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

За даними української розвідки, покликані на збори направляються в підрозділи з'єднань і частин бойовиків, в яких найбільш незадовільні умови з розміщення та проведення занять з особовим складом.

Таким чином російське керівництво "зборів" змушує покликаних посадових осіб "з розумінням ставитися до проблем російських підрозділів", йдеться про виділення фінансової та матеріально-технічної допомоги за рахунок підприємств.

"Зазначених осіб в обмін на комфортне перебування на "зборах" зобов'язують "сприяти роботі місцевих військкоматів" за призовом на військову службу працівників їхніх підприємств, які відмовляються від проходження служби в складі російських окупаційних військ", - уточнюється в повідомленні.

У ГУР повідомляли, що створюються штучні умови для неможливості працевлаштування громадян, які протягом цього року залучалися до мобілізаційних зборів і відмовлялися від призову.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих