RU

У Габоні здійснив аварійну посадку літак з українцями на борту

06.06.2011, 18:40
У Габоні здійснив аварійну посадку літак з українцями на борту - Фото
2bb365f42e986d07903da13bd2e4159d.jpg

У Габоні здійснив аварійну посадку літак з українцями на борту
За повідомленнями Посольства України у Республіці Габон сьогодні о 10:30 за місцевим часом у місті Лібревіль здійснив вимушену посадку на воду (в 70-100 метрах від берега) вантажний літак Ан-26 регіонального відділення компанії "DHL".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі МЗС, причиною аварійної посадки стала відмова роботи правого двигуна. Серед членів екіпажу двоє громадян України (другий пілот і бортінженер). Літак прямував за маршрутом: місто Порт-Жантий - місто Лібревіль.

Командир літака, громадянин Болгарії, прийняв рішення відвести літак у бухту подалі від житлових кварталів, щоб запобігти людським жертвам. Завдяки професійним діям українців, літак вдалося посадити на воду і уникнути падіння на будинки.

Екіпаж був доставлений у міську лікарню Ель-Рафа для обстеження і надання меддопомоги. Співробітники Посольства України відвідали співвітчизників. Стан членів екіпажу задовільний.

Справа перебуває на особливому контролі у Посольстві України у Республіці Габон і департаменті консульської служби МЗС України.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини