RU

У Донецьку сталося масове отруєння дітей

06.04.2011, 09:55

У Донецьку сталося масове отруєння дітей

У Донецьку в період з 3 по 4 квітня шпиталізували 30 дітей з діагнозом "гостра кишкова інфекція".

Як повідомляє прес-служба МОЗ України за інформацією Державної санітарно-епідеміологічної служби, після проведеного розслідування фахівцями держепідслужби було встановлено, що діти, які отруїлися, споживали продукцію дитячої молочної кухні у Центральній міській клінічній лікарні N1 Донецька.

Головний державний санітарний лікар Донецької області виніс постанову про припинення роботи молочної кухні. Усі працівники молочної кухні були оглянуті лікарем-інфекціоністом. Хворих на гострі шлункові інфекції не виявлено.

Крім того, проведено санітарне обстеження дитячої молочної кухні, відібрані проби для лабораторних досліджень.

Голова держепідслужби доручив створити оперативний штаб для цілодобової координації заходів щодо ліквідації спалаху гострого шлункового захворювання.

Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець на нараді з керівниками структурних підрозділів Міністерства у вівторок заявив, що стан дітей, які отруїлися у Донецьку, значно поліпшився.

За інформацією УНІАН, у вівторок у Донецьку були шпиталізовані ще п'ятеро дітей з підозрою на гостру кишкову інфекцію. Отже, кількість дітей з попереднім діагнозом "гостра кишкова інфекція" становить 35 людей.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини