У Донбасі бойовики ввели заборону на повій та селфі - ІС

20.06.2018, 11:23
У Донбасі бойовики ввели заборону на повій та селфі - ІС - Фото
Фото: sprotyv.info

За даними військових експертів, при перевірці "сторонні особи жіночої статі" не змогли пояснити мету свого перебування в місцях дислокації бойовиків

Бойовики заборонили "стороннім особам жіночої статі" відвідувати підрозділи в тимчасово окупованому Донбасі, а також робити фотографії на тлі позицій. Про це йдеться у зведенні групи Інформаційний спротив.

"В 2 АК командування вимагає від командирів низки підрозділів 4-й омсбр "припинити практику допуску на позиції сторонніх осіб". Як виявилося, в ході раптових перевірок позицій окупантів даної бригади були виявлені "сторонні особи жіночої статі", які не змогли пояснити мету свого перебування в місцях виконання підрозділами бойових завдань", - наголошується в повідомленні.

За даними військових експертів, були зафіксовані випадки "відкриття безладного вогню в бік ЗСУ особовим складом підрозділу, що перебуває в стані алкогольного сп'яніння".

"З цього приводу "командування" категорично вимагає припинити практику "прийому різного роду сторонніх осіб, особливо з розпиванням спиртних напоїв і фотографуванням на тлі позицій", - уточнюється в повідомленні.

19 червня 2018 року повідомлялося, що бойовик, зробивши селфі, видав позиції гібридної армії РФ в Приазов'ї.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?