16.04.2018, 13:42

У Чернігові викрито найнятих спецслужбами РФ провокаторів - СБУ

У Чернігові викрито найнятих спецслужбами РФ провокаторів - СБУ - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Організоване угруповання займалося провокаціями з розпалювання міжнаціональної та міжрелігійної ворожнечі, стверджують у Службі безпеки

Реклама
Реклама

СБУ заявляє про викриття в Чернігові "організованого угруповання", яке нібито на замовлення російських спецслужб здійснювало провокації з розпалювання міжнаціональної та міжрелігійної ворожнечі. Відповідне повідомлення опублікував прес-центр Служби.

Організатором провокацій в СБУ називають жителя одного з південних регіонів України, який нібито підшукував виконавців акцій в різних областях за допомогою соцмереж.

За версією спецслужби, один з членів угруповання - житель Чернігова залишив на стіні місцевої синагоги антисемітські написи.

Під час обшуку в його будинку були знайдені "інструкції з ведення підривної діяльності і матеріали з антисемітською та проросійською пропагандою", що провокують ворожнечу, стверджують в СБУ. Ці брошури підозрюваний нібито отримував від свого куратора через Інтернет і потім множив їх за допомогою принтера.

Фото: ssu.gov.ua

13 квітня в СБУ заявили, що керівництво РФ восени цього року планує вдатися до нової спроби дестабілізації України, використавши стару тему із "захистом російськомовних", яка передбачає подальше вторгнення регулярних військ.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, Інстаграм: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама