RU

У Чернівецькій області затримано мародерів

29.07.2008, 14:55

У Чернівецькій області міліція затримала двох мародерів. Про це сьогодні заявив журналістам перший заступник Міністра внутрішніх справ Михайло Клюєв.

"У Чернівецькій області зафіксовано факт мародерства", - повідомив М. Клюєв, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. Заступник міністра відзначив, що при цьому затримано двох осіб, і на цей момент ведеться слідство за фактом крадіжки майна. У інших областях, потерпілих від стихійного лиха, подібних фактів не виявлено.

Нагадаємо, з 23 по 28 липня на території Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської областей внаслідок сильних злив було підтоплено 40 тис. 601 житловий будинок, 33 тис. 882 га сільськогосподарських угідь, пошкоджені 360 автомобільних, 561 пішохідний міст, розмито 680,61 км. автомобільних доріг. Усього з початку проведення робіт врятовано 2 тис. 758 осіб, евакуйовано - 6 тис. 105, відселено - 13 тис. 703 людини.

Відповідно до Указу Президента, окремі місцевості у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях оголошено зонами надзвичайної екологічної ситуації.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини