RU

У Бразілії дощі погубили більше 250 людей

13.01.2011, 12:27
У Бразілії дощі погубили більше 250 людей - Фото
948f2ec4cefee6de4a1442eb381744db.jpg

У Бразілії дощі погубили більше 250 людей

У бразильському штаті Ріо-де-Жанейро кількість загиблих внаслідок повеней і зсувів, викликаних зливами, склала, за останніми даними, 257 людей. Основний удар стихія нанесла по гірських районах штату, де розташовані міста Терезополіс, Нова-Фрибургу і Петрополіс.

Як передає канал "Вести", в муніципії Нова-Фрибургу за добу з вівторка на середу випала місячна норма опадів, і це при тому, що січень вважається там місяцем сильних тропічних злив. Потоки бруду і каменів накрили цілі житлові квартали. В результаті були зруйновані не лише селища бідноти, але й благоустроєні туристичні райони. В потерпілих муніципіях порушено енергопостачання та телефонний зв'язок.

Зсуви перерізали всі основні автомобільні дороги в гірській частині штату, а також федеральну трасу, що сполучає Ріо-де-Жанейро з внутрішніми районами країни. Відсутність надійного транспортного сполучення ускладнює рятувальні операції в гірських районах.

Федеральні власті терміново виділили 780 мільйонів реалів (близько $480 мільйонів) для допомоги потерпілим. В зоні лиха оголошено надзвичайний стан, військові розгортають там польовий госпіталь, який вже в середу почне приймати численних поранених і хворих.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини