RU

Турчинов вважає Росію причетною до кібератаки в Україні

27.06.2017, 18:03
Турчинов вважає Росію причетною до кібератаки в Україні - Фото
Олександр Турчинов
Через потужну кібератаку на інформаційні системи широкого спектра Національний координаційний центр кібербезпеки працює за протоколом швидкого реагування. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, передає прес-служба РНБО.

За словами Турчинова, всі державні установи, які виконували рекомендації Національного координаційного центру кібербезпеки і були включені в захищений контур (захищений вузол інтернет-доступу), не були пошкоджені.

"Зараз фахівці з питань кібербезпеки в оперативному режимі надають допомогу держустановам, які з суб'єктивних причин не увійшли в захищений контур, об'єктам критичної інфраструктури, а також банківського сектору", - сказав Турчинов, додавши, що вже зараз, первинно проаналізувавши вірус, можна говорити про російський слід.

Секретар РНБО наполягає на тому, що рішення Національного координаційного центру кібербезпеки - "це не факультатив, а є обов'язковими для виконання всіма державними установами".

"Йдеться про необхідність всім держустановам увійти в захищений контур інтернету і виконувати всі вимоги фахівців з кібербезпеки. Також рекомендуємо зробити це і банківським установам, перш за все, державним", - підкреслив він.

Деталі читайте в хроніці: Кібератака в Україні: що не працює - хроніка подій

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини