RU

Трьох гірників врятували з-за завалів шахти "Новодзержинська"

07.05.2009, 10:59

На шахті "Новодзержинська" сьогодні вранці врятували трьох гірників і ще двох знайшли загиблими. Про це повідомив голова профспілки працівників вугільної промисловості Федерації профспілок України, член спеціальної урядової комісії з вивчення причин аварії на ДП "Шахта Новодзержинська" Віктор Турманов.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Федерації, В.Турманов заявив: "Гірників без ознак життя знайшли близько п'ятої години ранку на 58 метрі вирубки. Особи загиблих наразі не встановлені. Пізніше, близько сьомої години ранку, рятувальники знайшли трьох живих гірників, які більше двох діб перебували за завалами. Зараз усіх їх підняли на поверхню і шпиталізували. Їх стан оцінюється як задовільний".

Пошуки ще трьох забійників, за словами В.Турманова, тривають. "На цей час рятувальні бригади пройшли 60 метрів вирубки, тобто ми вже виявили місце завалу, де ймовірно відбувся обвал покрівлі в лаві, але гірників, що там зникли не знайшли. Подальший пошук ускладнюється тим, що тепер ми не знаємо точного місцеперебування забійників", - сказав голова профспілки працівників вугільної промисловості.

Разом з тим, В.Турманов висловив надію, що гірники живі і їх знайдуть.

Нагадаємо, 4 травня о 15:50 на ДП "Шахта Новодзержинська" під час ведення робіт із виймання вугілля на ділянці N71 на глибині 585 метрів сталося обвалення порід покрівлі в лаві і на відкатному штреку цієї лави. Під час обвалення породи на ділянці працювало 14 гірників, п'ятеро з яких вийшли на поверхню самостійно і без ушкоджень.

Надзвичайні ситуації: добірка новин>>>
Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини