Трагедія на навчаннях: Порошенко заборонив застосовувати міни

Трагедія на навчаннях: Порошенко заборонив застосовувати міни - Фото
Фото: QHA
06.07.2018, 13:09

На час розслідування причин трагедії, яка сталася сьогодні, не будуть застосовувати міномети, які стали її причиною

Президент України Петро Порошенко заборонив застосовувати на навчаннях міномети, через які сталася трагедія на полігоні в Рівненській області, в результаті якої загинули троє військових. Про це президент сказав на заході до 70-річчя держпідприємства "Завод 410 цивільної авіації", передає прес-секретар президента Святослав Цеголко.

Застосування "зазначених" мінометів заборонено до кінця розслідування. Які саме міномети заборонені, Порошенко не уточнив.

Як повідомив спікер оперативного командування "Захід" Анатолій Прошин UA:Рівне, на полігоні нібито вибухнув міномет Молот.

Порошенко доручив міністру оборони  Степану Полтораку і начальнику Генштабу ЗСУ Віктору Муженку розібратися з причинами трагедії і на наступному тижні доповісти перші результати розслідування.

Сьогодні, 6 червня, в 05:55 на полігоні Збройних Сил України в Рівненській області під час навчань розірвало міномет, через що загинули троє військовослужбовців, а дев'ять їхніх товаришів по службі отримали поранення. Основною версією є порушення заходів безпеки під час проведення навчань, пише Міноборони.