RU

Трагедії Новобогданівки і Лозової можуть повторитися

21.01.2009, 15:08

Склади на артилерійському арсеналі N65 у місті Балаклея Харківської області переповнені, однак процес утилізації йде повільно через недостатнє фінансування. Про це повідомив голова Балаклейського союзу ветеранів Афганістану, депутат районної ради Юрій Моїсеєнко.

Як повідомляє прес-служба Харківської обласної ради, голова Харківської облради Сергій Чернов пообіцяв підготувати і розглянути на сесії обласної ради звернення до Президента України, секретаря РНБО і Міністра оборони з цього питання.

Восени 2008 року, міська влада міста Балаклея, в якому розташований один з найбільших в Україні складів боєприпасів, звернулася до Віктора Ющенка з проханням виділити 30 млн.грн. з держбюджету на утилізацію надлишків снарядів.

Арсенал N65 розташований в межах міста. У військовому містечку на території арсеналу мешкають люди. Поряд зі складом боєприпасів розміщується нафтова база і молокозавод. У разі пожежі наслідки можуть бути набагато серйознішими, ніж від вибухів на складах у Лозовій і Новобогданівці.

Надзвичайні ситуації: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини