RU

Тимошенко пропонує виділити 3 млрд. 645 млн. грн. на ліквідацію наслідків стихії

31.07.2008, 11:32

Уряд пропонує направити на витрати на ліквідацію наслідків стихійного лиха в західних областях 3 млрд. 645 млн. грн. Про це сьогодні, виступаючи на позачерговому засіданні Верховної Ради України, заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

"Уряд запропонував визначити прямі видатки з бюджету на рівні 3 млрд. 645 млн. Я б сказала, що президентський і урядовий (варіанти змін до Держбюджету – ред.) у прямих видатках майже однакові, тому що уряд пропонує сьогодні прямі видатки 1 млрд. 200 млн. з "Укравтодору", і плюс додатково виділити 2,2 млрд. прямими грошима, тобто, по суті справи, 3 млрд. 645 млн. і плюс у запропонованому урядом законопроекті 24,3 млрд. Урядові дається право надавати суверенні державні гарантії під залучення кредитів для будівництва доріг, мостів, гребель", - зауважила Ю. Тімошенко, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Глава уряду додала, що до цих коштів (24,3 млрд – ред.) входять також витрати з підготовки до Євро-2012, транзитні системи, а також "це є ще одним додатковим ресурсом, яким можна управляти у процесі з'ясування збитків та безумовно направляти на ліквідацію наслідків стихійного лиха".

Ю. Тимошенко додала, що за потреби уряд знайде додаткові кошти на ліквідацію наслідків стихійного лиха в західних областях України.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини