RU

Тіло загиблого капітана "Faina" хочуть викинути за борт

17.10.2008, 10:35

Навколо захоплення сомалійськими піратами українського судна "Faina" з танками та іншою зброєю на борту спалахує новий скандал. Вдові загиблого 48-річного капітана корабля пропонують викинути тіло чоловіка за борт.

Олена Колобкова вже майже змирилася з думкою про те, що її чоловіка "поховають" таким чином - за старим морським звичаєм. "Як може до цього ставитися нормальна людина?! - Якщо судно потонуло, це одне... А якщо ось так!.. Звичайно ж, я не дам спокою ні Міністерству, ні нашим пітерським організаціям (росіянин Володимир Колобков жив у Санкт-Петербурзі - ред.), ні профспілкам моряків. Я не дам їм спокою, доки є хоч якась надія", - відзначила вона.

"Одеське керівництво мені сказало, що ніхто, крім російського МЗС вивозом тіла займатися не буде. А МЗС наразі мовчить", - наголосила О. Колобкова.

Тим часом на кораблі сьогодні має закінчитися пальне. "Дизельне паливо закінчується, холодильники працюють не у повному режимі. А ви ж розумієте, що це таке, так?! - Мені навіть вчора подзвонили, і перше питання було - а як ви ставитеся до того, щоб тіло за борт... І, ви знаєте, я вже готова з усім змиритися. Виходить, що іншого варіанту просто немає", - заявила О. Колобкова, яку цитує "Росбалт Україна".

Нагадаємо, 25 вересня поблизу берегів Сомалі пірати захопили українське судно "Faina", що перевозило з українського міста Миколаєва до кенійського міста Момбасу 33 танки Т-72. На борту було 17 осіб екіпажу, усі, крім капітана В. Колобкова, громадяни України. За інформацією, що надійшла від піратів, петербуржець - капітан судна - помер від серцевого нападу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини