RU

Сумська область постраждала від зливи і шквального вітру

14.06.2010, 10:45

На території Сумської області минулої неділі пройшов проливний дощ, що супроводжувався шквалистими поривами вітру швидкістю понад 20 м/с. Внаслідок негоди пошкоджені дахи будівель, постраждало семеро осіб.

Як повідомляє прес-служба МНС, у м. Конотоп внаслідок розгулу стихії сталося часткове руйнування (500 кв.м.) шиферного покриття будівлі холодильного цеху "Конотопм’ясо". Під час руйнування елементи конструкції шиферного покриття пошкодили герметичність компресорного обладнання холодильної установки, після чого на відстані близько 100 м від будівлі впали на автомобіль, в якому травмувалися шестеро осіб.

Крім того, у селі Голубівка Середино-Будського району внаслідок падіння дерева травмована дівчина. Після надання медичної допомоги стан її здоров'я - задовільний.

Також у селі Привокзальне Конотопського району і на території конотопського підприємства "Агротехсервіс" шквалистими поривами вітру частково пошкоджені покриття 18 будівель і споруд. Загиблих і травмованих внаслідок цієї події немає.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини