Справу про вибух житлового будинку в Євпаторії передано до суду

15.06.2009, 14:52

Прокуратура АР Крим направила до суду кримінальну справу, порушену за фактом вибуху, що стався 24 грудня минулого року в 5-поверховому будинку в Євпаторії, за адресою вул. Некрасова, 67. Тоді загинуло 27 людей, ще троє зазнали важких тілесних ушкоджень...

Прокуратура АР Крим направила до суду кримінальну справу, порушену за фактом вибуху, що стався 24 грудня минулого року в 5-поверховому будинку в Євпаторії, за адресою вул. Некрасова, 67. Тоді загинуло 27 людей, ще троє зазнали важких тілесних ушкоджень. Крім того зруйновано сам будинок вартістю близько 2 млн. грн. і знищено особисте майно громадян.

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, до кримінальної відповідальності притягуються директора комунального підприємства "Житловик-1 ", майстра і газозварювальника цього ж підприємства.

Нагадаємо, ввечері 24 грудня 2008 року в Євпаторії пролунав вибух у п'ятиповерховому будинку по вул. Некрасова. У результаті два під'їзди в центрі будівлі зрівнялися із землею. Загальна кількість жертв трагедії становила 27 людей.

Вибух в Євпаторії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта - Нова ПоштаГерои карантинного времени