RU

Справа Оксани Макар: винесення вироку відклали на тиждень

20.11.2012, 12:31
Справа Оксани Макар: винесення вироку відклали на тиждень - Фото
Обвинувачені у вбивстві Оксани Макар (фото: novosti-n.mk.ua)

Суд Центрального району міста Миколаєва переніс оголошення вироку обвинуваченим у вбивстві та згвалтуванні Оксани Макар на 27 листопада. Таке рішення ухвалила колегія суддів на чолі з Оленою Селівановою. Своє рішення судді не коментували. Про це повідомляють миколаївські ЗМІ.

Прокурори, які представляли держзвинувачення в суді, раніше заявили, що вину підсудних у вбивстві та згвалтуванні дівчини повністю доведено, після чого попросили довічний термін для Краснощока, 15 років в'язниці для Присяжнюка і 14 років для Погосяна. При цьому держзвинувачення уточнило, що вбивство дівчини було скоєно з особливою жорстокістю, а до відома були прийняті міри участі кожного з фігурантів, а також їх характеристики.

Оксана Макар була згвалтована і спалена в Миколаєві в ніч на 9 березня 2012 року. Після трагедії їй вдалося вижити, вона втратила руку, отримала численні опіки і через декілька тижнів померла в Донецькому опіковому центрі. Обвинувачені спочатку зізналися у скоєнні злочину, але пізніше відмовилися від своїх свідчень.

Справа Оксани Макар

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини