Справа Оксани Макар: у Миколаєві полетіли голови правоохоронців

22.03.2012, 15:39
Справа Оксани Макар: у Миколаєві полетіли голови правоохоронців - Фото
Пшонка зазначив, що брак своєчасної інформації від правоохоронців викликав негативний резонанс в суспільстві

За словами генерального прокурора Віктора Пшонки, при розслідуванні злочину, вчиненого щодо Оксани Макар, допущений ряд порушень

Про це він заявив сьогодні під час спільного засідання колегії Генеральної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ. Також Пшонка зазначив, що за ці порушення звільнено ряд посадових осіб прокуратури й міліції в Миколаївській області.

"Безпорадність на початковому етапі розслідування органів внутрішніх справ та прокуратури Центрального району Миколаївської області затьмарила факт оперативного розкриття злочину. Що стосується цієї конкретної справи, то і не озброєним оком видно недостатню професійність співробітників обох відомств", - сказав генеральний прокурор.

В результаті, за рішенням колегії до відповідальності притягнуто дев'ять керівників підрозділів внутрішніх справ у Миколаївській області, а також ряд працівників органів прокуратури Миколаївської області.

Зокрема, звільнено із займаних посад заступника начальника слідчого управління та начальника відділу з розслідування злочинів проти життя та здоров'я громадян Управління внутрішніх справ у Миколаївській області, звільнений з посади начальник слідчого відділу Центрального РВ міліції в Миколаївській області, в.о. начальника Центрального РВ МВС попереджений про неповну посадову відповідальність.

Звільнено із займаних посад прокурор Центрального району та його заступник у Миколаївській області. Також оголошено догани прокурору Миколаєва, його заступнику й заступнику прокурора області.

Нагадаємо, 10 березня в Миколаєві троє молодих чоловіків заманили в квартиру 19-річну дівчину й згвалтували її. Після чого, з метою приховати сліди злочину, спробували задушити її, а потім спалити. Зараз постраждала перебуває в лікарні у вкрай важкому стані.

11 березня трьох підозрюваних, яких звинувачують в згвалтуванні дівчини й спробі позбавити її життя, затримали. В даний момент після втручання Генпрокуратури всі троє підозрюваних знаходяться в СІЗО. Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що після першого затримання двох із них відпустили під підписку про невиїзд.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами