RU

Справа Оксани Макар: сьогодні суд винесе вирок обвинуваченим

20.11.2012, 09:58
Справа Оксани Макар: сьогодні суд винесе вирок обвинуваченим - Фото
Обвинувачені у вбивстві Оксани Макар (фото: novosti-n.mk.ua)

Сьогодні в будівлі суду Центрального району міста Миколаєва колегія суддів на чолі з Оленою Селівановою винесе рішення у справі про згвалтування і вбивство Оксани Макар. У смерті дівчини звинувачуються Максим Присяжнюк, Євген Краснощок і Артем Погосян.

Прокурори, які представляли держзвинувачення в суді, раніше заявили, що вина підсудних у вбивстві та згвалтуванні дівчини повністю доведена, після чого попросили довічний термін для Краснощока, 15 років в'язниці для Присяжнюка і 14 років для Погосяна. При цьому держзвинувачення уточнило, що вбивство дівчини було скоєно з особливою жорстокістю, а до відома були прийняті міри участі кожного з фігурантів, а також їх характеристики.

Оксана Макар була згвалтована і спалена в Миколаєві в ніч на 9 березня 2012 року. Після трагедії їй вдалося вижити, вона втратила руку, отримала численні опіки і через декілька тижнів померла в Донецькому опіковому центрі. Обвинувачені спочатку зізналися у скоєнні злочину, але пізніше відмовилися від своїх свідчень.

Справа Оксани Макар

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини