RU

Справа Оксани Макар: держзвинувачення озвучило необхідний вирок

30.10.2012, 15:49
Справа Оксани Макар: держзвинувачення озвучило необхідний вирок - Фото
Євген Краснощок (фото - оперативна зйомка МВС)
30 жовтня, в перший день дебатів у миколаївському суді у справі Оксани Макар вперше за час слухань зустрілися найближчі родичі загиблої і цивільна дружина передбачуваного злочинця Євгенія Краснощока Інга Славінська. Від потерпілої сторони, крім матері Оксани Тетяни Суровіцької, були присутні дідусь і бабуся Макар.

Як передають podrobnosti.mk.ua, на засіданні були зачитані висновки держобвинувачення. Держобвинувач зажадав визнати Євгена Краснощока винним у задоволенні статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, і призначити за це покарання у вигляді 14 років в'язниці. Також прокурор просить визнати його винним у згвалтуванні, яке призвело до особливо тяжких наслідків, призначивши 15 років позбавлення волі. За навмисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю, поєднане із згвалтуванням, вчинене за попередньою змовою групою осіб, Краснощока вимагають засудити до довічного ув'язнення.

Другого підсудного, Максима Присяжнюка, вимагають посадити на 15 років, третього, Артема Погосян, - на 14. Їх прокуратура вважає винними в згвалтуванні та умисному вбивстві, поєднаному із згвалтуванням і вчиненим групою осіб за попередньою змовою.

Тетяна Суровіцька обурена таким рішенням і вимагає призначити всім підсудним довічний термін. "Потрібно довічне, щоб від трьох мразей очистилася земля", - заявила вона.

Адвокат потерпілої Микола Катеринчук заявив, що держзвинувачення провело процес якісно, ​​проте кваліфікація злочинів обурює. Він вважає, що вина всіх трьох у навмисному вбивстві і груповому згвалтуванні доведена повністю. Катеринчук вважає Максима Присяжнюка, юриста за фахом, головним винуватцем злочину, тому що саме він хотів позбутися тіла ще живої Макар.

"Чому Макар вийшла з ванни одягненою, якщо вона була згодна вступити в статевий зв'язок? Погосян ніс (тіло Макар), він знав, що він робить, Присяжнюк - він бажав цього. Всі дії їх були спрямовані на те, щоб вона померла і щоб приховати докази згвалтування. І як тут державне обвинувачення може говорити про 14-ть Погосяну і 15-ть Присяжнюку? " - заявив Катеринчук. Як пишуть ЗМІ, мова захисту потерпілої сторони була настільки полум'яною, що заслухався навіть скептично налаштований Євген Краснощок.

Справа Оксани Макар
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини