RU

Спіймали невідомого, який облив Чижмаря кислотою

21.02.2011, 08:35
Спіймали невідомого, який облив Чижмаря кислотою - Фото
83f67ef08850cedec1b8eeab37a1099b.jpg

Спіймали невідомого, який облив Чижмаря кислотою
Міліція затримала чоловіка, який облив кислотою заступника глави Київської обласної державної адміністрації Юрія Чижмаря (на фото). Про це вчора повідомив "Газеті по Києвськи" губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк, який у суботу відвідував колегу в реанімації.

"Міліція вже затримала винного, і він, наскільки мені відомо, у всьому зізнався, але про мотиви я майже нічого не знаю. Можу тільки сказати, що це ніяк не пов'язано з його нинішньою роботою", - сказав А.Присяжнюк.

Підозрюваний затриманий силами правоохоронців Київської області. Однак, оскільки тривають пошуки замовника, ніяких подробиць не повідомляють.

Зараз Ю.Чижмарь як і раніше перебуває у реанімації Опікового центру у Києві. Лікарі повідомляють, що стан чиновника стабільний, загроза осліпнути за останні дні значно поменшала. Очікується, що Ю.Чижмарь пробуде у реанімації ще десять днів.

Нагадаємо, 17 лютого Ю.Чижмарю плесни в обличчя кислоту, коли він повертався з магазина. З 6% опіків обличчя другого-третього ступеня його забрали в Опіковий центр, дуже постраждали очі, є загроза втрати зору. Розглядалися дві версії: помста через ревнощі або професійна діяльність.

Юрій Чижмарь: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини