RU

Сьогодні в Україні день жалоби

13.10.2010, 09:55
Сьогодні в Україні день жалоби - Фото
4dbefcd2fc5a48214517126150fcf461.jpg

Сьогодні в Україні день жалоби

Сьогодні в Україні день жалоби за загиблими внаслідок ДТП, яка сталася 12 жовтня 2010 року на залізничному переїзді перегону "Нікополь-Марганець" Придніпровської залізниці (Дніпропетровська обл.). Відповідний Указ Президент України підписав 12 жовтня.

Згідно з Указом Президента, сьогодні в Україні відмінено розважально-концертні заходи, спортивні змагання, внесені зміни до програми теле- і радіопередач.

Державні прапори України приспустять на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на всій території України, а також закордонних дипломатичних установах України.

Нагадаємо, кількість загиблих внаслідок ДТП у Марганці досягла 43 осіб, восьмеро осіб залишаються у лікарнях Марганця і Дніпропетровська.

Президент України Віктор Янукович доручив правоохоронним органам провести ретельне розслідування ДТП у Дніпропетровську і встановити винних. Створено штаб з ліквідації наслідків аварії, який очолив Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв.

ДТП у Марганці: добірка новин>>>
Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини