Силовики дали психологічний портрет Рослякова - росЗМІ

18.10.2018, 17:58
Силовики дали психологічний портрет Рослякова - росЗМІ - Фото
Джерело фото: скріншот з відео

Російське слідство припускає, що причина поведінки підозрюваного - проблеми в сім'ї

Підозрюваний у нападі на керченський політехнічний коледж Владислав Росляков вів замкнутий спосіб життя і розробив план атаки самостійно, нікого в нього не присвятивши. Про це Інтерфаксу повідомило "інформоване джерело".

За словами джерела, в результаті первинного аналізу кола інтересів і спілкування Рослякова стало відомо, що він "вів усамітнений спосіб життя, практично ні з ким не контактував, в будь-яких компаніях не брав участі".

Співрозмовник видання зазначив, що "картина події укупі з тим, що відомо про особисте життя Рослякова в останні роки, дозволяють зробити однозначний висновок про те, що масове вбивство своїх земляків він розробив і здійснив на самоті".

Джерело припустило, що причина поведінки підозрюваного - проблеми в сім'ї. Як відомо, батьки Рослякова розлучилися. Співрозмовник агентства повідомив, що підліток рідко бачився з батьком, а мати більшу частину часу проводила на роботі в онкоцентрі.

За інформацією джерела, у студента не було близьких друзів і будь-яких романтичних відносин з протилежною статтю, що, на його погляд "безумовно свідчить про певні відхилення в психіці".

"Вилучений комп'ютер Рослякова дозволив встановити, що три роки тому він захопився вивченням стрілецької зброї, а пізніше - вибухових пристроїв, в тому числі питання їх виготовлення", - сказав співрозмовник агентства.

Також, зазначив він, Росляков грав в "шутери" - комп'ютерні ігри-"стрілялки", але не більше, ніж інші підлітки.

За версією російського слідства, 17 жовтня студент четвертого курсу технологічного коледжу в Керчі 18-річний Владислав Росляков прийшов до навчального закладу, привів в дію вибуховий пристрій і відкрив стрілянину. За останніми даними, загинули 20 людей, 42 отримали поранення. Більшість з них - учні коледжу. Сам нападник, за інформацією російських правоохоронців, застрелився. Знайомий Рослякова розповів, що учень "ненавидів коледж".

Російські правоохоронці, виходячи з наявної на даний момент інформації, описали загальну картину події.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии