RU

Сили АТО просунулися на 1,5 км вперед в Луганській області

02.06.2017, 10:15
Сили АТО просунулися на 1,5 км вперед в Луганській області - Фото
Фото: facebook.com/93OMBR

Підрозділи 93-ї механізованої бригади, які виконують бойові завдання на Луганському напрямку фронту в Донбасі, просунулись в сіру зону приблизно на 1,5 км ближче до Бахмутської траси. Про це у Facebook повідомляє прес-служба 93-ї ОМБр.

На нових рубежах створено систему облаштованих опорних і спостережних пунктів.

"Лінію фронту вдалося трохи вирівняти, а зайняття пануючих висот дозволило краще контролювати противника та мати вигідні умови для оборони", - наголосили в штабі бригади.

За словами військовослужбовців, просуванню вперед "передували місяці кропіткої роботи розвідки, вивчення місцевості та поведінки противника, особливостей мінування ворогом території і маршрутів руху диверсійно-розвідувальних груп терористів".

"Після проведення підготовчих заходів та розмінування (а терористи встановили в хаотичному порядку безліч мін та вибухових пристроїв, в тому числі і заборонених міжнародними конвенціями), механізовані підрозділи бригади вийшли вперед, в окремих випадках скоротивши відстань до позицій ворога до 200 метрів, і закріпилися".

У 93-й бригаді акцентують увагу на тому, що взята під контроль територія за мінськими угодами мала бути передана Україні. "Що і було зроблено українськими воїнами в ході ретельно підготовленої, добре спланованої та реалізованої операції", - підсумували військові.

Втрати особового складу в ході операції відсутні, незважаючи на постійні обстріли нових позицій артилерією противника, в тому числі потужними 203-міліметровими гарматами 2С7 Пион.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини