RU

Ще один затриманий помер в міліції

24.10.2011, 16:00
Ще один затриманий помер в міліції - Фото
85f81e1aad8afbb2f3d5fb78aaf476f2.jpg

Ще один затриманий помер в міліції

У Миргородському міськвідділі міліції в камері ізолятора тимчасового утримання помер затриманий чоловік.

Як повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області, причина смерті - епілептичний напад.

За даними міліції, 22 жовтня в 20:20 по службовому телефону постовий міліціонер Миргородського ізолятора повідомив черговому про те, що 31-річному затриманому раптово стало зле. На погіршення стану здоров'я постовому поскаржився сам затриманий.

Отримавши інформацію, помічник чергового Миргородського міськвідділу міліції викликав карету швидкої медичної допомоги. Медики прибули оперативно. Вже через 12 хвилин лікарі приступили до надання медичної допомоги затриманому. Однак чоловіку легше не стало, і в ході реанімаційних заходів він помер. Смерть констатувала фельдшер швидкої медичної допомоги о 20:50.

У камері N3, де перебував затриманий, ведеться постійне відеоспостереження. З матеріалів відео видно, що незадовго до смерті чоловік сидів на ліжку. Раптом у нього почалися судоми і приступ, після чого він впав на ліжко, а з нього скотився на підлогу.

У присутності представників прокуратури тіло померлого оглянув судмедексперт Миргородської центральної районної лікарні. Будь-яких слідів насильницької смерті комісія не виявила. У морзі Миргородської ЦРЛ при розтині трупа чоловіка було встановлено, що смерть наступила внаслідок епілептичного нападу.

Раніше в інтернеті з'явився відеозапис останніх годин життя студента Ігоря Індила, який 18 травня 2010 року - в день свого 20-річчя - помер в Шевченківському райвідділі міліції Києва. Запис зроблений камерами спостереження, розміщеними в дільниці. На відеозапису видно, як міліціонери, тримаючи Індила за лікоть, заводять його в будівлю. В офіційних звітах міліції стверджується, що студент був сильно п'яний, однак на відео видно, що він повністю контролює свої рухи, його навіть не хитає. Однак вже через годину Індило не може самостійно пересуватися. Також на відео видно, як міліціонер затягує його в кімнату для адміністративних затриманих.

Надзвичайні події: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини