RU

Шандра прогнозує, що наслідки стихії ліквідують за тиждень

30.07.2008, 13:34

Міністр з питань надзвичайних ситуацій Володимир Шандра прогнозує, що вже протягом тижня першочергові наслідки стихійного лиха буде ліквідовано. Про це він заявив в інтерв'ю журналістам у середу.

"Є першочергові наслідки – це відновлення водопостачання, газопостачання, електропостачання, це відкачування води з будинків, підвалів, криниць, проведення їх дезинфекції тощо, то я думаю, що це ми зможемо у переважній більшості сіл та будинків провести протягом тижня", - зазначив В. Шандра, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Міністр зауважив, що протягом тижня також реально відновити сполучення з важкодоступними селами, де внаслідок стихії було зруйновано дороги.

Також В. Шандра повідомив, що є більш обширні стратегічні плани, пов'язані з ліквідацією наслідків стихійного лиха в Україні – це відновлення гребель, доріг, мостів та інших об'єктів інфраструктури. За його словами, на такі роботи необхідно відвести більше часу. "Там потрібен нормальний серйозний проект і нормальний серйозний підрядник. Цим займатиметься "Укравтодор", - сказав В. Шандра.

Досьє на Володимира Шандру >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини