RU

Сестра загиблого чиновника розповіла про перегони й гроші на авто

25.09.2012, 09:16
Сестра загиблого чиновника розповіла про перегони й гроші на авто - Фото
Фото: magnolia-tv.com
Історія з аварією на Бориспільській трасі, де загинули три людини, продовжує обростати новими версіями. Сестра загиблого в аварії чиновника Мінекономрозвитку Сергія Чекашкіна запевняє, що брат не міг брати участь у вуличних гонках. Також свою версію розповів один з учасників фатальних гонок, - передає газета Сегодня.

У ту фатальну ніч, за словами одного з учасників перегонів, на Бориспільській трасі зібралося близько 200 машин, хоча зазвичай збираються близько 100. "Водій Dodge спочатку запропонував проїхатися мотоциклісту, той відмовився, оскільки траса була холодна. І тоді Сергій Чекашкін та Ярослав Сорокін, який сидів на пасажирському сидінні, вирішили змагатися з Ferrari. За ними поїхала ще одна машина, але при швидкості 250 км/год не змогла їх навіть наздогнати. Перед самим фінішем Сергій скинув на знижену передачу, втратив керування, машина врізалася у відбійник, її почало крутити, і вона знову врізалася, але не переверталася. До слова, Ярослав їхав з відеокамерою, значить, десь є запис ДТП", - розповів очевидець.

Тим часом, сестра Сергія Чекашкіна, Мар'яна Нірона, заперечує, що брат міг піти на незаконні гонки. "Ми приїхали на місце вже після аварії. На наших очах сталося ще кілька ДТП. Друзі Сергія, які були з ним, кажуть, що він не брав участь у вуличних гонках і не був, як пишуть, на пр-ті Бажана (очевидці кажуть, що гонки почалися на Бажана, потім перемістилися на Бориспільську). Того дня він був на офіційних гонках на "Чайці". Він дійсно поїхав на Бориспільську трасу - проїхатися з Ferrari, інших там більше не було. Ми не віримо, що це були гонки, тому що він був не у шоломі, в якому зазвичай ганяє, до того ж як гонщик (драгрейсингом Сергій займався близько 10 років) він ніколи не буде різко гальмувати на швидкості. Незрозуміло, чому він у цьому випадку почав різко гальмувати. Друзі кажуть, що, можливо, Ferrari підрізав Dodge, Сергію довелося йти у відбійник, і він його зачепив. Або вони вже поверталися, він хотів розвернутися на мосту, почав пригальмовувати, щоб пропустити машину і піти на поворот. І в цей момент його розвернуло", - розповіла Мар'яна Нірона.

Крім того, сестра розповіла, звідки у брата-держчиновника автопарк з п'яти дорогих машин (наприклад, вартість Dodge близько $160 тисяч): "У Сергія раніше був свій бізнес, він вів і сімейний бізнес, частина машин належать мені". У Сергія залишилися два сини, молодшому 3 роки, і донька.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини