Селфі-бойовик видав позиції гібридної армії РФ в Приазов'ї: фото

19.06.2018, 10:48
Селфі-бойовик видав позиції гібридної армії РФ в Приазов'ї: фото - Фото
Новоазовська вітроелектростанція (фото - mapio.net)

Зображений на фото окупант стоїть поблизу секретної радіоелектронної техніки і вільно робить там знімок

Штаб операції об'єднаних сил показав фотографію російських військових на тимчасово окупованій території в українському Приазов'ї, які проводять радіоелектронну розвідку позицій ЗСУ. Відповідний знімок з прив'язкою до орієнтирів на місцевості викладений у Facebook штабу.

Фото зроблено 13 червня 2018 року на території Новоазовської вітроелектростанції на одному з вітрогенераторів. Підтвердженням цього є орієнтири: №1 - вітрогенератор; №2 - вітрогенератор; №3 - вигин полезахисної лісосмуги; №4 - вигин полезахисної лісосмуги.

На знімку видно комплекс радіоелектронних засобів розвідки: дві антени кругового типу радянського виробництва з двома сонячними батареями.

"Ймовірно, комплекс використовується для прослуховування і радіопеленгації станцій, що працюють в короткохвильовому діапазоні частот 3-30 МГц. Також біля антени знаходиться особа у військовій формі російського зразка. Можна припустити, що це представник одного з підрозділів оперативно-бойового забезпечення або військовий інструктор армії Росії", - пишуть в штабі ООС.

Військові припустили, що автор селфі, швидше за все, не місцевий.

"На це вказує його вік (більшість представників місцевих "вояків" більш похилого віку) і його дії: місцевих жорстко контролюють за фото, які демаскують позиції і військову техніку, і не допускають до техніки РЕБ", - пишуть в штабі.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров нелегальных табачных изделий