07.11.2018, 15:35

СБУ: Полковник ЗСУ вимагав хабар у жінки-офіцера за підвищення

СБУ: Полковник ЗСУ вимагав хабар у жінки-офіцера за підвищення - Фото
Джерело фото: ssu.gov.ua

В СБУ кажуть, що задокументували факт отримання посадовою особою першої частини хабара

оновлено
Реклама
Реклама

В СБУ повідомляють, що викрили в Києві на хабарі одного з керівників Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України.

За даними спецслужби, полковник вимагав тисячу доларів США від жінки-офіцера за сприяння в призначенні її на вищу посаду.

Реклама

В СБУ кажуть, що задокументували факт отримання посадовою особою першої частини хабара в розмірі $300. Затримали його біля військової частини в Васильківському районі Київської області нібито після отримання $700 - другої частини хабара.

Зараз вирішується питання про оголошення затриманому про підозру у зловживанні впливом (ч. 3 ст. 369-2 КК). Йому також мають обрати запобіжний захід і звільнити із займаної посади.

Разом з тим головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомляє, що затриманий вимагав та отримав тисячу доларів "за вплив на прийняття рішення відповідними військовими посадовими особами щодо переміщення військовослужбовця з однієї військової частини в іншу". Про це він написав у  Facebook.

У жовтні президент Петро Порошенко  підписав закон про забезпечення рівних прав чоловіків і жінок під час проходження військової служби. Закон повинен посприяти збільшенню числа жінок в ЗСУ, в тому числі на вищих військових посадах.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама