Російська ракета "Зеніт" впала в океан одразу після старту

01.02.2013, 11:25
Російська ракета
189473b28a8e1619d7840165684f1990.jpg

Програма польоту була порушена практично відразу після старту. Вже зі стартового столу ракета пішла не по тій траєкторії

Черговий запуск російської ракети за програмою "Морський старт", що відбувся в п'ятницю в екваторіальній частині Тихого океану, визнаний аварійним. Ракета-носій "Зеніт-3SL", яка стартувала о 8:56 за Києвом з плавучої платформи "Odyssey", впала в океан, - передає Інтерфакс.

Ракета повинна була вивести на орбіту європейський телекомунікаційний супутник "Intelsat 27". Згідно з програмою польоту, двигуни "Зеніту" повинні були пропрацювати 8 хвилин 30 секунд, після чого від ракети-носія повинна була відокремитися орбітальна частина у складі розгінного блоку ДМ-SL та власне супутника. Подальше виведення космічного апарату повинно було здійснюватися за рахунок маршового двигуна розгінного блоку, який повинен був пропрацювати 12 хвилин. Відділення "Intelsat 27" від "розгонника" очікувалося о 09:26.

За попередніми даними, програма польоту була порушена практично відразу після старту. "Аварія сталася на ділянці роботи першого ступеня (оснащеної двигуном РД-171 виробництва НВО Енергомаш). Вже зі стартового столу ракета пішла не по тій траєкторії", - повідомило джерело в російській ракетно-космічній галузі. Ракета з аварійно відключеними двигунами впала в Тихий океан недалеко від стартового столу.

Джерело в Ракетно-космічній корпорації Енергія повідомив, що в Центрі управління польотами зараз створюють комісію з розслідування причин аварійного пуску. Як очікується, склад комісії визначиться в найближчі години.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II