RU

Про вибух на Стиролі горлівчани дізналися по "сарафанному радіо"

07.08.2013, 09:55
Про вибух на Стиролі горлівчани дізналися по
Фото: mns.gov.ua
Про вибух на хімзаводі Стирол в Горлівці жителі міста дізналися з соціальних мереж в Інтернеті і завдяки "сарафанному радіо". Ні сирен, що оповіщають про надзвичайну ситуацію на заводі, ні повідомлень по радіо і телебаченню, не було. Про це пише Сегодня.

"У момент викиду я був на прохідній. Охорона наділа протигази, а мені сказали: "Натягуй футболку і дихай через неї". Якщо чесно, я думав там і помру. Дихати нічим, очі сльозяться. А запасу протигазів немає. Ось так і живемо ", - розповів один з жителів Горлівки.

За деякими даними, відразу після аварії дороги в Горлівці були перекриті міліцейськими постами, але до приїзду журналістів дороги вже були розблоковані. Місцеві жителі підтвердили, що була перекрита дорога від 3-ї лікарні у Калінінський район, куди пішла основна хмара викидів.

"Запах аміаку у нас відчувається щодня, тому ми до нього звикли. Про надзвичайну подію нам чомусь нічого не повідомляли", - розповів керівник однієї з великих держустанов Горлівки.

"Я їду з Єнакієвого до Горлівки - дійсно, відчувається різкий запах. Дружині дзвонив, вона говорить, що у них там теж пахне сильно. Коли відбувається серйозний вибух, по "сарафанному радіо" люди передають один одному: дітей не випускати, вікна закривати" , - розповідає один з горлівчан.

Через дві години після аварії запах аміаку в місті не відчувався. Управління цивільного захисту населення повідомило, що загрози для життя і здоров'я мешканців Горлівки немає. За словами працівників концерну, запах аміаку пішов з міста приблизно через годину.

Нагадаємо, 6 серпня під час викиду аміаку на Горлівському хімічному заводі Стирол загинули п'ять осіб, і ще 22 постраждалих опинилися в лікарні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини