RU

Причину отруєння дітей в Черкасах не встановлено - ДСНС

08.05.2018, 16:32
Причину отруєння дітей в Черкасах не встановлено - ДСНС - Фото
Фото: dsns.gov.ua

Фахівці вивчають всі можливі причини сьогоднішнього масового отруєння дітей в черкаській школі №8. Про це LIGA.net заявив начальник обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Костянтин Проценко.

Він спростував інформацію про те, що вже встановлено причину - випаровування з каналізаційного колектора, як про це писали деякі ЗМІ.

"Багато хто вирвав з контексту. Ми вивчаємо вплив колектора. Вивчаємо всі можливі версії. Напередодні були дуже сильні опади, вода стояла вулицями, і ми не можемо виключити і цю версію. Але не можна говорити, що саме випаровування колектора вплинули", - наголосив він.

Станом на 14:30 до лікувальних установ Черкас госпіталізували 53 учнів і двох вчителів. З них 11 дітей перебувають в реанімації у стані середньої тяжкості, решта в задовільному і легкому стані.

Для надання психологічної допомоги батькам хворих дітей в лікарні організовано роботу психологів ДСНС.

З метою визначення причини отруєння на території школи провели заміри повітря на вміст небезпечних хімічних речовин. "Перевищень вмісту хімічних речовин більше за граничну концентрацію не виявлено. Аміак - 0 мг/м3; хлор - 0 мг/м3, сірководень - 0 мг/м3, горючі гази - 0 мг/м3). Рівень кисню в повітрі - 20,9% (при нормі - від 19 до 23%)", - зазначили в прес-службі ДСНС.

Фахівці взяли проби води з системи централізованого водопостачання школи і бутильованої питної води для дослідження на вміст небезпечних речовин. Результати досліджень очікуються сьогодні до 16:00.

8 травня на території школи №8 під час проведення шкільної лінійки учні відчули погіршення самопочуття і почали втрачати свідомість. Було госпіталізовано 42 дитини. Всього на лінійці знаходилися 424 учня.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини