Пожежа в московському метро: з-під землі евакуювали пасажирів

Пожежа в московському метро: з-під землі евакуювали пасажирів - Фото
05.06.2013, 10:04

За допомогою до медиків після загоряння на перегоні за станцією "Охотний ряд" звернулася 31 людина

У московському метрополітені сьогодні сталася НП. В результаті пожежі в метро постраждали декілька десятків людей. Про це повідомили в правоохоронних органах російської столиці.

Повідомляється, що через загоряння кабелю на шляхах призупинено рух поїздів на ділянці від станції "Комсомольська" до станції "Парк Культури" Сокольницької лінії московського метро. Як повідомили в московському департаменті транспорту, рух по всій Сокольницькій лінії, виключаючи ділянку "Комсомольська" - "Парк Культури" здійснюється, проте можливі збільшені інтервали проходження поїздів.

"В даний час співробітники метрополітену та оперативні служби міста вживають усіх заходів для якнайшвидшого усунення наслідків аварії. Однак час стабілізації ситуації у випадку подібних збоїв прогнозувати важко, все залежить від складності робіт, необхідних для ліквідації наслідків загоряння", - сказали в департаменті.

Близько станцій метро "Бібліотека імені Леніна" і "Мисливський ряд" працюють близько 15 бригад швидкої допомоги. Медики продовжують оглядати людей, евакуйованих з метро. Всього пожежні вивели з-під землі 4,5 тисячі осіб.

Джерело: ІТАР-ТАРС.