RU

Потерпілим від стихії запропонують проекти житла з необхідною документацією

06.08.2008, 09:29

Потерпілим від розгулу стихії в західних областях запропонують проекти будівництва нового житла, які вже забезпечено необхідною документацією. Про це заявив заступник Міністра регіонального розвитку та будівництва Анатолій Беркута в ефірі "5 каналу".

За його словами, дозвіл на таке будівництво можна буде отримати без проблем. Чиновник пояснив, що до проектів додається т. зв. будівельний паспорт, в якому вже прописано дозвіл місцевої влади на будівництво.

А. Беркута зауважив, що постраждало багато будинків, побудованих самовільно в недозволених місцях. За його словами, такі будинки відновлювати не будуть, а замість того їх власникам виділять нову, безпечну ділянку.

Нагадаємо, проливні дощі та урагани в Центральній і Східній Європі, які почалися 22 липня, призвели до різкого підвищення рівня води в річках Дністер та Лозина і руйнівної повені в Україні, Молдові, Румунії, Словаччині та Угорщині. Внаслідок стихійних лих 42 людини загинуло. 34 з них - мешканці західних областей України.

У західних районах України внаслідок повені постраждали мешканці Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Вінницької областей. 25 тис. з них були змушені залишити рідні місця. Загалом вода затопила близько 523 українських населених пункти і понад 24 тис. гектарів оброблених земель. Під водою залишаються ще 9 тис. житлових будинків. В Україні зруйновано 360 мостів для автомобілів та 560 пішохідних мостів.

Детальніша інформація про відомих персон >>>

Детальніше про резонансні події >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини