RU

Понад 3 тис. військових продовжують ліквідовувати наслідки стихії

06.08.2008, 10:37

На сьогодні 3 167 військовослужбовців та 376 одиниць техніки Збройних Сил України продовжують надавати допомогу населенню та місцевим органам влади в ліквідації наслідків стихійного лиха в західному регіоні держави.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, найбільшу кількість - 883 військовослужбовці та 140 одиниць техніки - зосереджено на Івано-Франківщині.

У Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській та Вінницькій областях військовослужбовці частин та з'єднань Збройних Сил України споруджують мости і переправи на річках, розчищають від поламаних дерев дороги та русла річок, розбирають зруйновані стихією будинки, очищують від бруду та мулу вулиці міст і сіл та двори місцевих мешканців, доправляють до відрізаних повінню населених пунктів продукти, питну воду та медикаменти, проводять санітарно-епідеміологічні заходи тощо.

За оцінкою військових лікарів, санітарно-епідеміологічний стан у потерпілих областях задовільний, у перевірених районах збудників хвороб не виявлено.

Усе про повінь в Західній Україні >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини