RU

Почали процес розширення географії навчальних центрів - Полторак

15.09.2017, 15:37
Почали процес розширення географії навчальних центрів - Полторак - Фото
Степан Полторак
Міноборони почало процес розширення географії та створення потужних навчальних центрів. Про це сьогодні заявив міністр оборони  Степан Полторак під час відкриття навчального центру у Львівській області.

"Реформування Збройних Сил України та потужного війська без розвитку інфраструктури і навчальних центрів практично неможливо. Ми в 2016 році почали процес розширення географії потужних навчальних центрів не тільки у Львівській області, а й в Дніпропетровській, Миколаївській, Харківській та Київській областях. Ми створюємо комплекс, який би готував професійних військових", - зазначив Полторак.

Міністр оборони підкреслив, що одним з головних завдань реформування українського війська, є якраз професіоналізація, яка включає в себе відбір патріотичних, мотивованих людей.

Полторак вважає, що необхідно, щоб на базі центру, інструктори з інших країн не тільки готували українських військових, а й вчилися. "У нас дуже серйозний досвід виконання бойових завдань в районі проведення антитерористичної операції", - підкреслив Полторак.

Міністр оборони сьогодні заявив, що бюджет для Збройних Сил України на наступний рік планується в розмірі 83,3 млрд. грн.


Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини