RU

По японському місту Сендай вдарило друге цунамі

11.03.2011, 11:35
По японському місту Сендай вдарило друге цунамі - Фото
efddca063f732a3553f16b6f01b9cbad.jpg

По японському місту Сендай вдарило друге цунамі

Повторне сильне цунамі вдарило по японському місту Сендай. Багато його районів раніше були зруйновані і залиті попередньою приливною хвилею висотою 10 метрів.

Місту завдано величезного збитку. Цунамі поглинуло цілий житловий квартал. Повністю залитий водою розташований там міжнародний аеропорт. Зруйнований морський порт. У місті зафіксовано щонайменше вісім пожеж. Зупинено АЕС "Оннагава". У розташованому поблизу міста Санріку вода піднялася до рівня третього поверху, - передає канал "Вести".

Гігантська хвиля несла на собі судна і збивала споруди. В один із моментів вона захлеснула і зруйнувала велику ділянку швидкісної дороги разом із автомобілями, що були там. Доля людей невідома.

Сильний землетрус магнітудою 8,8 приголомшив обширний район центральної і північно-східної Японії, враховуючи Токіо. Цей найпотужніший землетрус в Японії за останні 7 років. Вогнище землетрусу було на глибині 10 кілометрів під дном Тихого океану в префектурі Міягі на північному сході головного японського острова Хонсю. Після землетрусу у берегів Японії сформувалося цунамі. Висота хвилі досягала 10 метрів.

У префектурі Міяги і Іваті є численне руйнування, водою залиті перші поверхи багатьох будівель. Руйнування спостерігається і у Токіо. Зокрема звалився зал суспільних зборів "Кудан кайкан" у центрі міста, під його уламками є люди. Горить металургійний комбінат у прилеглій до столиці префектурі Тіба. У місті чутні сирени численних машин швидкої допомоги.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини