По японському місту Сендай вдарило друге цунамі

11.03.2011, 11:35
По японському місту Сендай вдарило друге цунамі - Фото
efddca063f732a3553f16b6f01b9cbad.jpg

Місту завдано величезного збитку. Цунамі поглинуло цілий житловий квартал. Повністю залитий водою розташований там міжнародний аеропорт. Зруйнований морський порт

По японському місту Сендай вдарило друге цунамі

Повторне сильне цунамі вдарило по японському місту Сендай. Багато його районів раніше були зруйновані і залиті попередньою приливною хвилею висотою 10 метрів.

Місту завдано величезного збитку. Цунамі поглинуло цілий житловий квартал. Повністю залитий водою розташований там міжнародний аеропорт. Зруйнований морський порт. У місті зафіксовано щонайменше вісім пожеж. Зупинено АЕС "Оннагава". У розташованому поблизу міста Санріку вода піднялася до рівня третього поверху, - передає канал "Вести".

Гігантська хвиля несла на собі судна і збивала споруди. В один із моментів вона захлеснула і зруйнувала велику ділянку швидкісної дороги разом із автомобілями, що були там. Доля людей невідома.

Сильний землетрус магнітудою 8,8 приголомшив обширний район центральної і північно-східної Японії, враховуючи Токіо. Цей найпотужніший землетрус в Японії за останні 7 років. Вогнище землетрусу було на глибині 10 кілометрів під дном Тихого океану в префектурі Міягі на північному сході головного японського острова Хонсю. Після землетрусу у берегів Японії сформувалося цунамі. Висота хвилі досягала 10 метрів.

У префектурі Міяги і Іваті є численне руйнування, водою залиті перші поверхи багатьох будівель. Руйнування спостерігається і у Токіо. Зокрема звалився зал суспільних зборів "Кудан кайкан" у центрі міста, під його уламками є люди. Горить металургійний комбінат у прилеглій до столиці префектурі Тіба. У місті чутні сирени численних машин швидкої допомоги.

Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов