RU

Перекур на шахті "Межирічанська" обійдеться у 30 млн.грн.

05.01.2011, 13:29
Перекур на шахті
49b6c1365d89688222acbf262f4ee091.jpg

Перекур на шахті "Межирічанська" обійдеться у 30 млн.грн.
Причиною пожежі на шахті "Межирічанська" в Червонограді Львівської області стало паління в шахті. Про це заявив журналістам на брифінгу Перший-віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв. Про це він повідомив за результатами свого вчорашнього візиту на шахту.

"В шахті палили, в результаті чого сталася пожежа. Схоже, намагалися цей якось самі зам'яти, сховати, тому не давали ніякої інформації. У результаті пожежа все більше і більше розгоралося, і зараз велика ймовірність того, що ми, щонайбільше, шахту в експлуатацію введемо місяця через три", - сказав А. Клюєв, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

А.Клюєв уточнив, що, швидше за все, палили шахтарі, які закінчували зміну на глибині 500 метрів. І пожежа почалася, коли прийшла нова зміна. Він також зазаначив, що пожежі на шахтах відбуваються регулярно, і якби керівництво відреагувало на ситуацію вчасно, то наслідки можна було б ліквідувати за добу, і для цього знадобилося б біля 2-3 млн. грн.

Таким чином, за словами А.Клюєва, масштаб аварії є результатом "бездіяльності і недбалості" керівника шахти і керівника об'єднання "Львіввуголь". Розслідуванням НП займається Генеральна прокуратура.

А.Клюєв додав, що Кабмін також виділив на локалізацію пожежі на шахті 10 млн.грн. Скільки всього знадобиться коштів на відновлення шахти, на даний момент невідомо.

За словами А.Клюєва, 10 млн.грн. будуть направлені на те, щоб "запломбувати" стовбур шахти на 58 метрів сумішшю піску і глини з водою. Він відзначив, що на даний момент не може назвати точну суму, яка знадобиться для того, щоб відновити роботу шахти. Він відзначив, що для відновлення стовбуру поки що знадобиться 5-6 млн.грн., а на відновлення видобування - ще 12-14 млн.грн.

Нагадаємо, пожежа на шахті "Межирічанська" в Червонограді почалася ще в минулому році, 21 грудня.

Андрій Клюєв: біографія і добірка новин>>>

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини