RU

Павленко і його команда перерахують одноденну зарплату потерпілим від стихії

28.07.2008, 15:57

Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко заявив, що працівники центрального апарату Міністерства ухвалили рішення перерахувати одноденну зарплату на потреби українців, потерпілих від стихійного лиха.

Як повідомили у прес-службі Міністерства, Ю. Павленко закликав всю Україну об'єднатися навколо цієї біди та підтримати співгромадян. "У такій біді не можна виходити з принципу "наша хата з краю". Адже без даху над головою опинилися наші брати і сестри, родичі та співвітчизники. Ми допоможемо подолати наслідки цієї катастрофи", - наголосив Міністр.

Розмір допомоги працівників Міністерства складатиме близько 20 тис. грн.

Станом на ранок 28 липня на території Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської областей залишаються підтопленими 40 601 житловий будинок та 33 882 гектари сільськогосподарських угідь, пошкоджено 360 автомобільних та 561 пішохідний мости, розмито 680,61 кілометрів автомобільних доріг.

Нагадаємо, лідер "Нашої України" В'ячеслав Кириленко заявив, що його партія допоможе конкретним сім'ям та конкретним людям, які найбільше постраждали від стихії. Водночас, влада Тернополя ухвалила рішення звернутися до всіх працівників Тернопільської міськради та бюджетних установ міста з пропозицією перерахувати одноденний заробіток для потерпілих внаслідок стихії.

Досьє на Юрія Павленка >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини