RU

Південна Осетія повністю знеструмлена

16.03.2010, 09:50

Південна Осетія повністю знеструмлена через снігопад на Транськавказській автомагістралі, через який стався обрив ЛЕП. Про це повідомила сьогодні представник МНС Північної Осетії Юлія Старченко.

Як передає ІТАР-ТАРС, республіка залишилася без електрики з години ночі. "Найімовірніше лавиною пошкоджена високовольтна лінія електропередачі, що з'єднує Південну і Північну Осетії, - сказала Ю.Старченко. - На огляд ЛЕП вже виїхали фахівці, які мають виявити місце і причину відключення електроенергії у республіці". Північно-осетинські рятувальники також у будь-який момент готові виїхати на допомогу своїм колегам з півдня, якщо це буде потрібно.

На північній ділянці Транскама з боку Росії також зберігається складна ситуація, досі сніжить, що має наслідком безперервне сповзання мокрої лавини. "На сьогодні прогноз на Рокському перевалі несприятливий - снігопад, - уточнила Ю.Старченко. - Але сніг вже йде з меншою інтенсивністю і є надія, що погода дасть змогу зробити обстріл найнебезпечніших лавинних вогнищ".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини