RU

Отруєння в Черкасах: в лікарнях залишаються 55 дітей

11.05.2018, 15:23
Отруєння в Черкасах: в лікарнях залишаються 55 дітей - Фото
Фото: dsns.gov.ua

У Черкаській обласній дитячій лікарні знаходяться 55 учнів після отруєння невідомою речовиною 8 травня. Про це у себе в Facebook повідомив помічник начальника обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Костянтин Проценко.

У відділенні інтенсивної терапії немає жодного потерпілого, стан всіх дітей оцінюється як задовільний.

Загальні симптоми захворювання, з яким до лікувального закладу надійшли діти і дорослі були нудота, запаморочення, головний біль.

Крім дітей, з аналогічними симптомами в Черкаську обласну лікарню госпіталізовано четверо дорослих: троє вчителів та один технічний працівник.

Читайте також: У Черкасах діти не могли отруїтися азотом - Супрун

За результатами досліджень атмосферного повітря на вміст фенолу, формальдегіду, сірководню, оксиду вуглецю, діоксиду азоту, аміаку перевищень гранично допустимих максимально разових концентрацій не виявлено.

У навчальних класах і виробничих приміщеннях школи проведені вимірювання потужності гамма-випромінювання і бета-забруднення поверхонь, перевищення нормативних рівнів не виявлено. Лабораторні дослідження за іншими показниками тривають.

Аналізи, які були відібрані з місця події передано до Київського інституту екології і токсикології, лабораторії токсикології Національної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит, а також в німецьку лабораторію Др. Рьодгер, розташовану в Києві.

8 травня 2018 року на території черкаської школи №8 на лінійці учні відчули погіршення самопочуття і почали втрачати свідомість з невідомої причини. Госпіталізували 53 учня і чотирьох вчителів. Наступного дня в лыкарню потрапили ще двоє дітей зі школи.

Відкрито кримінальну справу за ст. 325 КК (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини