RU

Отруєння в Черкасах: Оглянуто військову частину поруч зі школою

10.05.2018, 15:44
Отруєння в Черкасах: Оглянуто військову частину поруч зі школою - Фото
черкассы

У Черкасах не виявили витік отруйних речовин у військовій частині А1744, яка прилягає до території школи, де сталося масове отруєння учнів. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону.

Згідно з повідомленням, поширення невідомої речовини з території військової частини було однією з версій слідства.

У військову частину було спрямовано спільну групу фахівців ДСНС, військової прокуратури, поліції і військовослужбовців військ радіаційного, хімічного і біологічного захисту. Використовувалися новітні прилади визначення радіаційного та хімічного фону.

"За результатами проведеного огляду витоку будь-яких отруйних речовин виявлено не було. Радіаційний та хімічний фон в межах норми. Ніяких вибухів на території частини не було", - сказано в повідомленні.

Тема дня: Отруєння дітей в Черкасах: подробиці

8 травня 2018 року на території черкаської школи №8 на лінійці учні відчули погіршення самопочуття і почали втрачати свідомість з невідомої причини. Госпіталізували 53 учня і чотирьох вчителів. Наступного дня в лыкарню потрапили ще двоє дітей зі школи.

Відкрито кримінальну справу за ст. 325 КК (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням). Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що попередня версія - "локальне розпорошення невідомої речовини".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини