RU

Отруєння в Черкасах: 11 школярів перебувають у реанімації

08.05.2018, 14:26
Отруєння в Черкасах: 11 школярів перебувають у реанімації - Фото
Фото: ck.dsns.gov.ua

Кількість постраждалих школярів в результаті отруєння невідомою речовиною в черкаській школі №8 збільшилася до 51 дитини. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Станом на 13:00 до лікувальних установ Черкас госпіталізовано 51 учня і одного вчителя. З них 11 дітей перебувають в реанімації в стані середньої тяжкості, решта в задовільному і легкому стані. Симптоми захворювання: нудота, запаморочення, головний біль.

З метою визначення причини на території школи провели заміри повітря на вміст небезпечних хімічних речовин. "Перевищень вмісту хімічних речовин більше за граничну концентрацію не виявлено. Аміак - 0 мг/м3; хлор - 0 мг/м3, сірководень - 0 мг/м3, горючі гази - 0 мг/м3). Рівень кисню в повітрі - 20,9% (при нормі - від 19 до 23%)", - зазначили в прес-службі.

Фахівці взяли проби води з системи централізованого водопостачання школи і бутильованої питної води для дослідження на вміст небезпечних речовин. Результати досліджень очікуються сьогодні до 16:00.

"Глава СБУ, керівник Держслужби з надзвичайних ситуацій та голова Черкаської ОДА доповіли президенту про ситуацію з отруєнням дітей. Петро Порошенко доручив вжити всіх заходів, щоб встановити причину отруєння і надати невідкладну медичну допомогу", - зазначив у себе в Facebook прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.

Президент також скоординував подальші кроки з прем'єр-міністром.

8 травня на території школи 8 під час проведення шкільної лінійки учні відчули погіршення самопочуття і почали втрачати свідомість. Було госпіталізовано 42 дитини. Всього на лінійці знаходилися 424 учня.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини