RU

Отруєння в Коблевому: готель не мав дозволу розміщувати дітей

10.08.2017, 12:36
Отруєння в Коблевому: готель не мав дозволу розміщувати дітей - Фото
Фото: koblevo-vinnitsa.com.ua
База відпочинку "Вінниця" у Коблевому Миколаївської області не мала документів, які дозволяють розміщення дітей. Про це повідомляє Держслужба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

"База відпочинку "Вінниця"... не отримувала документів, що дають право на оздоровлення та відпочинок дітей відповідно до чинного законодавства. У зв'язку з відсутністю повідомлення про прийняття організованих груп дітей перевірки фахівцями Держспоживслужби зазначеного об'єкта до періоду оздоровлення не проводилися", - йдеться в повідомленні.

За результатами опитування фактів захворювання серед інших відпочиваючих (крім колективу Densfemili) станом на 19:00 9 серпня не було зареєстровано.

Раніше повідомлялося, що в Миколаївській області на одній з баз відпочинку в смт Коблеве отруїлися 18 дітей, які прибули з Києва. За попередніми даними, надзвичайну ситуацію мігспровокувати стан води в басейні, де діти проводили час.

Пізніше стало відомо, що діти, які потрапили до лікарні з отруєнням,відмовилися від харчування  на базі "Вінниця", і споживали їжу в іншому місці.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини