Окупанти в Криму готують дітей до служби в армії РФ - фото

13.09.2019, 13:49
Окупанти в Криму готують дітей до служби в армії РФ - фото - Фото
Фото: ЕРА

Окупаційна адміністрація Криму всупереч нормам міжнародного гуманітарного права готує дітей до служби в збройних силах Росії. Про це повідомляє прес-служба прокуратури АР Крим.

"Підготовка дітей відбувається з основ військової служби в освітніх установах і навчальних закладах", - йдеться у заяві прес-служби.

"Дітей і молодь навчають основам військових наук, користуванню вогнепальною зброєю, що безпосередньо тисне на свідомість дітей і молоді. Таким чином окупаційна влада готує поповнення числа службовців збройних сил РФ", - заявляють у прокуратурі.

"Країна-окупант не має права ні мілітаризувати навчання дітей, ні закликати юнаків до лав збройних сил. РФ робить і перше, і друге - тому прокуратура автономії розслідує мілітаризацію навчання дітей на окупованому півострові, як порушення законів і звичаїв війни", - зазначив прокурор АР Крим Гюндуз Мамедов.

За інформацією правоохоронців, мілітаризація дітей проходить на підставі виданого окупантами 3 квітня 2015 року указу про створення Регіонального центру підготовки до військової служби та військово-патріотичного виховання.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю