RU

Оксану Макар могли покалічити "мисливці за головами", - ЗМІ

23.03.2012, 12:34
Оксану Макар могли покалічити
Раніше в інтернет потрапив відеозапис допиту одного з підозрюваних у згвалтуванні Оксани Макар, на якому той холоднокровно розповідав подробиці події
Один з фігурантів справи про миколаївську трагедію прихильник субкультури, основна ідея якої - "позбавити суспільство від непотрібних людей". "Вона називає себе піплхейтерами (людиноненависниками), а найбільш одіозні й відморожені - хедхантерами (мисливцями за головами). Емблема цього руху - закривавлений кастет в лавровому вінку. Нова хвиля  сформувалася частиною зі скінхедів, частиною з мажорів. Подібно догхантерам, вони спілкуються на форумах в інтернеті. Різниця в тому, що догхантери обговорюють, як очистити цей світ від бродячих собак, хедхантери - від людей: бомжів, наркоманів, алкоголіків і повій ", - сказано в матеріалі Комсомольської правди в Україні.

"Головний фігурант гучної справи миколаївських садистів Євген Краснощок - теж прихильник цієї субкультури. Його мати говорила, що він перетворився на покидька, будучи ще 17-річним молодиком, тоді ж вона від нього й відмовилася. Та й усі, хто бачив відеозапис його визнання, здригалися від того, наскільки спокійно й холодно він описував, як знущався над безпорадною Оксаною Макар: гвалтував, душив, підпалював", - наголошується в тексті.

"Його сторінка в соцмережі, ще до того, як її зламали, багато про нього розповіла. По-перше, він був членом безлічі груп а-ля "Ми бритоголові","Залишайся білим". Був він і в закритих спільнотах піплхейтерів. В одному з яких, до речі, радив початківцям вуличним бойовикам, як найкраще позбуватися від тіл своїх жертв. Він говорив, що тіла по можливості потрібно зраджувати вогню. Мовляв, це ускладнить пошук доказів проти тебе ", - сказано в матеріалі. За деякою інформацією, Євген Краснощок і ще один фігурант справи про згвалтування познайомилися саме в такій групі в соцмережах.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що напад на Оксану Макар, можливо, був заздалегідь спланований, і до нього ретельно готувалися. "Скоріш за все, - розповіло джерело в правоохоронних органах на умовах конфіденційності, - напад на дівчину організував Максим Присяжнюк, син колишньої чиновниці. Свідки запевняють: він давно знав Оксану й затаїв на неї образу. Чи то закохався, а вона відкинула його залицяння, чи його зачепило, що він - такий багатий і впливовий, а вона не захотіла з ним навіть за гроші провести ніч. Мотив поки до кінця не ясний. Але те, що він задумав з дівчиною поквитатися, причому найжорстокішим чином - опанувати силою, а після вбити, - встановлений факт".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини