RU

Охорона ТРЦ у Києві незаконно обшукувала покупців, - прокуратура

09.10.2012, 09:47
Охорона ТРЦ у Києві незаконно обшукувала покупців, - прокуратура - Фото
Фото: ЕРА
Як повідомляє прес-служба прокуратури Києва, у ході перевірки прокуратура виявила порушення ліцензійних умов в діяльності приватної охоронної фірми "Яструб", співробітники якої забезпечували охорону 43 об'єктів у Києві, в тому числі торгового центру "Магеллан" на проспекті Академіка Глушкова, 13-Б .

За законодавством охоронці охоронних фірм не мають права проводити особистий огляд, вилучати речі й документи, складати протоколи про адміністративні правопорушення. Такими правами наділені органи міліції.

Однак охоронці "Яструба" замість того, щоб повідомляти в міліцію про вчинення крадіжок в торгівельному центрі, незаконно проводили особистий огляд речей відвідувачів і становили на них протоколи про вчинення правопорушень.

За дорученням прокуратури Києва Міністерство внутрішніх справ України анулювало ліцензію "Яструба" і привернуло до дисциплінарної відповідальності трьох співробітників столичної міліції, які проводили перевірку цієї охоронної фірми і не виявили в її діяльності яких-небудь порушень.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини