RU

Один з аеропортів Бангкока повністю пішов під воду

26.10.2011, 14:11
Один з аеропортів Бангкока повністю пішов під воду - Фото
3f081f1f09798251d935c75ef4d46f12.jpg

Один з аеропортів Бангкока повністю пішов під воду
Вода затопила всі злітно-посадкові смуги у другому за значимістю аеропорту тайської столиці "Дон Муеанг", який обслуговує польоти на внутрішніх авіалініях.

Влада прийняла рішення припинити роботу авіавузла до 1 листопада, щоб не наражати пасажирів на можливу небезпеку. Міжнародний аеропорт Бангкока "Суварнабхумі" поки працює в штатному режимі, - передає канал Вести.

Через повінь декілька днів тому прем'єр-міністр Таїланда Йінглук Чинават оголосила про введення режиму надзвичайної ситуації. Шлюзи і греблі в Бангкоку не спроможні витримати натиску води, жителі всіх районів столиці повинні готуватися до повені, - заявила вона. Найбільше ризикують райони, розташовані вздовж річки Чао Прая.

Рівень води в річці Чао Прая перевищив 2,4 м над рівнем моря. За прогнозами, до вихідних він підніметься до 2,6 м, що на 10 см більше висоти гідротехнічних загороджень вздовж берегів річки. Щойно вода потече над бетонними укріпленнями, вона зруйнує їх, - упевнені експерти. Центри евакуації в терміновому порядку організуються в усіх 50 муніципальних округах 9-мільйонного міста. Кількість жертв катастрофічної повені в Таїланді сягнула вже 366 осіб.

Директор Центру катастроф Університету Рангсит професор Сері Супарадіт повідомив, що в найгіршому з можливих сценаріїв розвитку подій Бангкок буде затоплено повністю. Десята частина міста - райони вздовж річки і каналів - можуть піти під воду на 2 метри. Ще чверть міста піде під воду на 1 метр, ще одна чверть - на 50 см. Інша частина Бангкоку виявиться затопленою на 10-12 см.

Надзвичайні події: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини