RU

Очевидець із "Домодєдово": Вибух прогримів у центрі натовпу зустрічаючих

25.01.2011, 09:30
Очевидець із
73fb82c7e3f05775f02459dfd1a2fd3a.jpg

Очевидець із "Домодєдово": Вибух прогримів у центрі натовпу зустрічаючих

Очевидець розповів про подробиці вибуху в московському аеропорту "Домодєдово".

"О 16:30 стався вибух: у центрі залу привели у дію вибуховий пристрій. Зал був забитий: було дуже багато зустрічаючих. Переважно були водії, їх було дуже багато: домодєдовські, водії з різних фірм, переважно були зустрічаючі", - розповів очевидець на ім'я Артем, якого цитує канал "Росія 24".

"Спочатку було стадне почуття: усі схопилися, побігли на вихід, тому що подумали, що буде другий вибух. Був чорний дим, нічого не видно, світла також не було. Але хвилини через дві я зрозумів, що людям треба допомагати як-небудь. Я побіг всередину. Ще хлопці були, з якими ми стояли. Одну людину винесли на каталці, у нього нога була відірвана. Допомагали тим, хто подавав ознаки життя. Хто не подавав, ті залишилися лежати. Усіх інших, в яких був пульс, повезли потім у праве крило", - додав він.

"У сам момент вибуху мене відкинуло метра на три, полетіли фрагменти тіл. Контузило. Тому що сильний був вибух, ліве вухо у мене не чує. А так у принципі все ціле, обійшлось легким переляком, як-то кажуть", - зазначив Артем.

Він також повідомив: "Як один із найбільш адекватних, здорових, я дав міліції свідчення. Тому що більшість, хто стояв близько до місця вибуху, загинули".

Нагадаємо, вибух в аеропорту "Домодєдово" стався о 16:32 мск (15:32 Київ) у залі прильоту у відділі видачі багажу. За фактом події слідчі органи Слідчого комітету Російської Федерації порушили кримінальну справа за трьома статтями.

За останніми даними, жертвами теракту стали 34 людини, 168 постраждали. Більше 40 поранені і перебувають у важкому стані.

Тероризм і боротьба з ним: добірка новин>>>
Надзвичайні події: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини